Dołącz do nas

Zobacz oferty

Jeśli szukasz ciekawych, nowoczesnych projektów i jesteś gotów stawić czoła wyzwaniom, jakie szykuje dla Ciebie świat najnowszych technologii, jesteś we właściwym miejscu. Aplikując do nas wyrażasz zgodę na pracę z pasjonatami innowacji i najwyższej klasy specjalistami.

 

REKRUTACJA W 5 KROKACH

 

 

STEP 1Odpowiedz na ofertę pracy, wysyłając CV na adres: rekrutacja@edge1i.com

STEP 2Po pozytywnej weryfikacji Twojego CV zaprosimy Cię na rozmowę z Pracownikiem Działu HR, podczas której będziesz mógł zaprezentować swoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe oraz przedstawić nam swoje oczekiwania i motywacje.

STEP 3 Podczas rozmowy z Team Leaderem i/lub Kierownikiem Projektu, zostanie zweryfikowana Twoja wiedza i umiejętności techniczne. Ponadto będziesz miał okazję zapoznać się ze szczegółami projektu oraz swoimi nowymi zadaniami.

STEP 4 – To już ostatni etap rekrutacji, czyli ustalenie warunków współpracy oraz finalizację procesu zatrudnienia od strony formalnej.

STEP 5 Jesteś już jednym z nas. Dowiedz się, w jaki sposób możesz rozwijać swoją karierę!

 

PEOPLE DEVELOPMENT PROGRAMME

W Edge One Innovations wspieramy Twój rozwój, dając Ci swobodę decyzji. Możesz kontynuować dotychczasową ścieżkę kariery, pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenie albo zdecydować się na rozszerzenie umiejętności i kompetencji wybierając nowy kierunek rozwoju. Nie stoimy w miejscu, dlatego inwestujemy w ludzi. To inwestycja, która się opłaca, bo im silniejszy zespół, tym doskonalsze efekty jego pracy.