Twój pomysł

Masz pomysł na aplikację, który zawsze chciałeś zrealizować?

Pomysł na pograniczu marzeń i futurystycznych rozwiązań, perspektywiczny, rozwojowy, innowacyjny…to dopiero początek. Masz taki, ale nie wiesz, jak wcielić go w życie? Pomożemy Ci rozwinąć Twoją wizję, zbliżyć się do jej urzeczywistnienia i realizacji jako Twój własny biznes. Będziemy akceleratorem Twojego startupu. Twoje działania możemy wesprzeć kompleksowo lub na jednym z etapów. Wszystko zależy od naszych indywidualnych ustaleń.
Opowiedz nam o swoim pomyśle, resztę zrobimy my! Sprawdź jak to działa!

 

 

ANALIZA WSTĘPNA – FIRST LOOK

To nasze pierwsze spotkanie, na którym opowiesz nam o swoim pomyśle na aplikację i założeniach, wg których chciałbyś go zrealizować. Nasi eksperci ocenią koncepcję ogólną. Zderzymy ją z rzeczywistością, możliwościami i warunkami, jakie pomysł powinien spełnić, by odnieść sukces.

ANALIZA POGŁĘBIONA

Dobrze rokujący pomysł trzeba odpowiednio osadzić w realiach, dlatego na tym etapie przeanalizujemy dokładnie potencjał rynkowy, wskażemy grupy docelowe, przeanalizujemy konkurencję i trendy rynkowe, a także szanse i możliwości na finansowanie/dofinansowanie projektu.
To także moment, w którym „uzupełniamy” Twoją wizję lub modyfikujemy ją. Wszystko po to, by móc rozwinąć w pełni wartościowy produkt i zmaksymalizować szanse na jego rynkowy sukces.

PRZYGOTOWANIE DO KOMERCJALIZACJI

Czas na powołanie zespołu realizującego projekt – projekt managera, developerów, grafika, testerów. Każdy z członków zespołu to specjalista, który wniesie do Twojego projektu swoją wiedzę i doświadczenie.
Jednocześnie realizujemy czynności związane ze stworzeniem spółki, bądź innej formy prawnej, do której projekt będzie należał i, jeśli projekt tego wymaga, przystępujemy do procedury pozyskania finansowania. Źródło, sposób i zakres finansowania jest uzależniony od charakteru projektu, jego potencjału i atrakcyjności dla potencjalnych inwestorów.

PRACE ROZWOJOWE

Zespół projektowy działa w wybranej metodyce agile, a postępy prac są stale monitorowane i weryfikowane. Nad projektem pracują jednocześnie developerzy i grafik, by wspólnie stworzyć rozwiązanie pod każdym kątem atrakcyjne dla użytkownika.
Równolegle uruchamiamy marketing dla Twojego start up’u: tworzymy brand, stronę www, planujemy kanały i narzędzia komunikacji z rynkiem – wszystko co wieść o nowym produkcie niesie w świat.

WPROWADZENIE NA RYNEK

Gotowy i odpowiednio „opakowany” produkt wchodzi na rynek. Pomożemy w jego publikacji, dystrybucji, sprzedaży. Wprawiamy koło biznesu w ruch.

Zrób pierwszy krok! MAKE IT REAL!