Specjalne

Realizujemy projekty własne –  autorskie aplikacje konsumenckie i biznesowe. Dostarczamy również rozwiązania, które realizujemy na zlecenie, zgodnie z zapotrzebowaniem i oczekiwaniami klientów.

Nasze projekty bazują na e-/m-commerce, Internet of Things, Augmented Reality i Virtual Reality, Wearables and Smartphones, analizie BigData, Business Intelligence, Machine Learning, analizie głosu i obrazu, analizie danych z urządzeń połączonych i innych.

 

BUSINESS SOLUTIONS

Tworząc rozwiązania dla biznesu kierujemy się przede wszystkim zasadą skuteczności i maksymalizacji korzyści płynących z zastosowania innowacyjnych rozwiązań w biznesie. Nowoczesne technologie otwierają szereg możliwości usprawnienia zarządzania danymi, ułatwienia analityki biznesowej, przyspieszenia procesów decyzyjnych czy efektywniejszego komunikowania się z otoczeniem rynkowym. Mają wpływ na dynamiczny rozwój, zdobywanie i umacnianie przewagi konkurencyjnej. Tym samym ich zastosowanie przekłada się na wynik finansowy i pozycję na rynku.

CONSUMER SOLUTIONS

Rozwiązania dla użytkowników indywidualnych to ocean możliwości za sprawą rozwoju nowoczesnych technologii i pojawiania się na rynku coraz to nowszych rozwiązań pozwalających na zgromadzenie w jednym urządzeniu całego centrum operacyjnego naszego codziennego życia. My ten ocean eksplorujemy, projektując i wdrażając innowacyjne produkty i rozwiązania, pozwalające na jak najwygodniejsze i najbardziej użyteczne wykorzystanie danych i zarządzanie nimi.