Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy zwykłą firmą IT. Jesteśmy pasjonatami innowacji. Wprowadzamy w życie idee, które zmieniają świat – świat zwykłych ludzi oraz poważnego biznesu. Naszą ambicją jest kreowanie rozwiązań z obszaru nowoczesnych technologii, których nikt przed nami nie stworzył lub udoskonalanie istniejących, w sposób pozwalający na osiągnięcie pozycji lidera. Pragniemy inspirować, pobudzać do kreatywności, zachęcać do realizacji najśmielszych wizji i najbardziej niewiarygodnych pomysłów. W drodze ku nowoczesności wspiera nas wiedza ekspertów, sztab najlepszych specjalistów IT oraz możliwości inwestowania w najciekawsze projekty.

Więcej

Co robimy?

Wprowadzamy w ruch najśmielsze idee. Pasjonujemy się technologiami Mobile, Wearables, Virtual & Augumented Reality oraz Big Data wierząc głęboko, że to kierunek, w jakim podąża dzisiejszy świat. Jesteśmy inkubatorem innowacji, motywując do działania, które podnosi jakość życia. Poszukujemy pomysłów na atrakcyjne aplikacje, oceniamy ich potencjał, kreujemy, projektujemy i zapewniamy ich finansowanie. Stwarzamy przestrzeń dla pomysłodawców i kreatorów, dając im wachlarz możliwości w realizacji ich wizji, prowadząc ich od idei aż do wprowadzenia na rynek ich rozwiązań.

Rozwiązania

Edge One Group

Edge One Innovations to spółka siostrzana Edge One Solutions, firmy dostarczającej ekspertów najnowocześniejszych technologii programistycznych. Nasza współpraca to połączenie innowacyjnej myśli ze sprawną i perfekcyjną realizacją. Kooperacja z Edge One Solutions jest naszą siłą, dając nam przewagę polegającą na szybkim przejściu przez cały proces tworzenia aplikacji. To gwarancja sukcesu, na który składają się sprawne zarządzanie oraz wysokiej klasy zespoły projektowe.

Więcej o nas