Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy zwykłą firmą IT. Jesteśmy pasjonatami innowacji. Wprowadzamy w życie idee, które zmieniają świat – świat zwykłych ludzi oraz poważnego biznesu. Naszą ambicją jest kreowanie rozwiązań z obszaru nowoczesnych technologii, których nikt przed nami nie stworzył lub udoskonalanie istniejących, w sposób pozwalający na osiągnięcie pozycji lidera. Pragniemy inspirować, pobudzać do kreatywności, zachęcać do realizacji najśmielszych wizji i najbardziej niewiarygodnych pomysłów. W drodze ku nowoczesności wspiera nas wiedza ekspertów, sztab najlepszych specjalistów IT oraz możliwości inwestowania w najciekawsze projekty.

Projekty realizujemy w ramach zespołów dedykowanych konkretnym rozwiązaniom, uwzględniających kompetencje najbardziej kluczowe dla danego projektu.

 

STRUKTURA ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

SKŁAD ZESPOŁU PROJEKTOWEGO


UX/UI DESIGNER
 

W porozumieniu z Product Ownerem i developerami mobilnymi dostosowuje wygląd aplikacji do aktualnych standardów, trendów i oczekiwań odbiorców, proponując je w postaci mocków. Dzięki ich projektom wszyscy wiedzą, jak aplikacja będzie ostatecznie wyglądać. To ich rozwiązania sprawiają, że aplikacja jest przyjemna dla oka, prosta, intuicyjna i doskonale prezentuje się na każdym urządzeniu.

BACKEND DEVELOPERZY
Mistrzowie algorytmów i logiki, dzięki którym aplikacja jest wydajna. To oni dbają o silnik sterujący aplikacją. Ich kody tworzą całą architekturę aplikacji.

FRONTEND DEVELOPERZY
Dbają o stronę funkcjonalną, responsywność i intuicyjność. Zrobią wszystko, żeby aplikacja spodoba się użytkownikowi.

MOBILE DEVELOPERZY
Projektują i programują na urządzenia mobilne. Za ich sprawą aplikacja na urządzenia mobilne komunikuje się z urządzeniami powiązanymi, pobierając dane i pokazując je, a następnie przekazując informacje otrzymane w wyniku interakcji z użytkownikiem.

TESTERZY
Znajdą każdego robala, lukę, miejsce, w którym kod jest niedoskonały. Testerzy automatyczni przygotowują specjalny kod sprawdzający, który towarzyszy kodom backend i frontend developerów sprawdzając aplikację w każdym momencie. Testerzy manualni dzielnie przeczesują kody w poszukiwaniu bugów i eliminują je ze skutecznością snajpera.

SPECJALISTA BAZ DANYCH
Projektują, optymalizują, dbają o tempo i efektywność baz danych. Agregują dane, by móc wyciągnąć z nich najistotniejsze informacje. Ich współdziałania z backendem już na etapie planowania, ma wpływ na architekturę i zawartość aplikacji, co w praktyce oznacza jej przydatność i wartość dla użytkownika.

SECURITY
Bezpieczeństwo to nie opcja, to standard. W naszym przypadku najwyższy standard zabezpieczeń przed atakami. Jeśli ktoś ma zadbać o bezpieczeństwo danych przesyłanych z pomocą aplikacji, to właśnie oni. Biorą udział w planowaniu architektury aplikacji, ustalając najodpowiedniejsze rozwiązania z developerami i UX/UI designerem.

SPECJALISTA IT
Prace nie odbywają się w próżni. Kody i dane znajdują się na serwerach, których infrastrukturę planują właśnie IT specjaliści. Utrata danych? Wykluczone. Oni zapewnią backup danych, odpowiedni sprzęt i środowisko ich przechowywania.