Edge One Group

Początek naszej historii to rok 2014. Wtedy do życia powołana została spółka Edge One Solutions. Jej założyciele, osoby z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu i realizacji projektów IT dla globalnych korporacji, postanowili przenieść swoje umiejętności i wiedzę na grunt własnego biznesu, tworząc firmę świadczącą usługi szeroko pojętego konsultingu IT dla firm lokalnych i międzynarodowych.

W lipcu 2016 r., w odpowiedzi na stale rosnący bank pomysłów oraz potrzebę zmiany świata, poprzez wcielanie w życie innowacyjnych rozwiązań powstaje Edge One Innovations. To tutaj najciekawsze pomysły przybierają formę przełomowych produktów. Ich wprowadzenie w życie odbywa się dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów Edge One Solutions.

Poza pracą nad rozwijaniem portfolio produktów własnych celem spółek jest także wspieranie projektów zewnętrznych, zasilanie ich w zespoły wdrożeniowe i pomoc w ich komercjalizacji. 

Główna siedziba naszych firm i centrum realizacji biznesowych mieści się w Warszawie. Obecnie  zatrudniamy i współpracujemy z ponad 150 konsultantami – specjalistami i pasjonatami szerokiej gamy technologii programistycznych (Java, .NET, C++, Front-end, Back-end, FullStack, inne) – developerami, project managerami, QA specjalistami, inżynierami, testerami, administratorami, analitykami, scrum masterami, etc., tworząc wysokiej jakości zespoły projektowe. 

Doświadczenie i  znajomość specyfiki branży pozwoliły nam na stworzenie funkcjonalnych i efektywnych struktur organizacji, której fundament stanowi 9 podstawowych wartości: