mTAX

Aplikacja mTAX przygotowana na Android i iOS jest innowacyjnym rozwiązaniem umożliwiającym sprawną i szybką komunikację pomiędzy biurem rachunkowym i klientem.

Fakturowanie, obliczanie kosztów, rozliczenie podatkowe czy płacenie faktur nigdy nie było tak proste i odbywa się bezpośrednio z telefonu komórkowego. Umożliwia także raportowanie sytuacji finansowej firmy. Dodatkowym atutem rozwiązania jest fakt, że wprowadzenie aplikacji mTAX nie wymaga zmian w obecnych systemach rachunkowości/ księgowości biura oraz, co niezwykle istotne, żadnych dodatkowych kosztów dla obu stron. Ten innowacyjny kanał komunikacji z klientem pozwala sprawnie zarządzać pracą księgowych przez automatyczne delegowanie OCR, optymalizujące ich obciążenia.

Główne korzyści dla klientów to nie tylko gwarancja wsparcia 24/7 „on – call” lecz także łatwość i intuicyjność obsługi, stały dostęp do kosztów, przychodów czy podatków a także możliwość dołączania dokumentów z poziomu aplikacji lub strony www.  Poza tym mTAX za pomocą powiadomień push nie pozwoli zapomnieć o nadchodzących płatnościach i ułatwi transfery bankowe oraz poinformuje o nowych regulacjach prawnych.

 

TECHNOLOGIE